S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie .
OK

» MONTANA RSX 27,5" (17")

Horské elektrokolo MONTANA RSX 27,5" je zcela novým modelem roku 2018 s vysokou úrovní výbavy. Disponující kompaktní baterií s kapacitou 13 Ah, integrovanou v rámovém prostoru, hydraulickými brzdami a 27 převody. Integrovaná baterie splývá rámem, je však snadno odnímatelná a lze ji nabíjet v kole i mimo něj. Výkonný motor je v nastavení pro off-road schopen poskytnout až 800W, v kombinaci s 27 rychlostmi shimano Deore a hydraulickými brzdami Tektro je tak zárukou nevšedních jízdních výkonů tohoto nekompromisního horského elektrokola.
Lectron MONTANA RSX má nadstandardní výbavu. V rámu je osazena nová útlá baterie s kapacitou 13 Ah, která dokáže pohánět motor na vzdálenost až 110 km.  Přehledný digitální ovládací panel poskytuje plnou kontrolu nad elektrickou asistencí. Výkonný motor dokáže v off-road režimu dodat až 800W výkonu. Lectron MONTANA RSX je představitelem vyšší třídy horských elektrokol 27,5" s novou úrovní dojezdu i designu.

YzlmMDE4